KONST / Litografier / Färglitografi 14965335
*
nr 1496 5335
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Signerad, 1 / 50. Färglitografi, bildmått: 41x27 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2022
kl 18:58:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 12:10:41
1
100 kr
17/10 16:28:50
2
150 kr
17/10 17:27:16
3
200 kr
17/10 18:11:14
4
450 kr
17/10 18:48:29
5
450 kr
17/10 18:48:29
4
450 kr (Budbetjänt)
17/10 18:49:23
5
500 kr
17/10 18:53:00
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Läs mer om Kristian Krokfors
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland finländsk konstnär finländska konstnärer färglitografi grafik kristian krokfors litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa nordisk
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:28
-
7107 Färglitografi
Bengt Orup (1916-1996), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:02
*
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Kristian Krokfors
nr 1496 5335
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Signerad, 1 / 50. Färglitografi, bildmått: 41x27 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 12:10:41 | 1 | 100 kr |
17/10 16:28:50 | 2 | 150 kr |
17/10 17:27:16 | 3 | 200 kr |
17/10 18:11:14 | 4 | 450 kr |
17/10 18:48:29 | 5 | 450 kr |
17/10 18:48:29 | 4 | 450 kr (Budbetjänt) |
17/10 18:49:23 | 5 | 500 kr |
17/10 18:53:00 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors, finländsk mÃ¥lare och grafiker född 1952.Läs mer om Kristian Krokfors
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland finländsk konstnär finländska konstnärer färglitografi grafik kristian krokfors litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa nordisk
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:28 -
7107 Färglitografi
Bengt Orup (1916-1996), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:02